Беше најзгодна пејачка на Балканот, па стана многу дебела: Денес Ана Николиќ изгледа вака (ФОТО)

0
229

Пејачката Ана Николиќ извесно време беше со прекумерна тежина откако се породи и стана мајка, а постојано се обидуваше да изгуби тежина.

Сепак, сега тоа и тргна од рака, а споредено со старите фотографии, изгледа како некоја магија.

Ана започна со напорни тренинзи пред неколку месеци, а сега објави фотографија од теретаната каде може да се види дека е преполовена и речиси изгледа атрактивно и витко како порано.

Извор: kurir.mk