Боки13 до сопругата на Камчев: Памтите дека ми правевте вечери?

0
397

Македонскиот шоумен и сопственик на 1Тв. Бојан Јовановски познат како Боки13, кој е првоосомничен за случајот Рекет, денеска во судница ја испрашува сопругата на Орце Камчев.

– Преќутувам и толерирам за да не дојде до сцена, ама вие двајца си правите муабет наместо испитување, ги опомена судијката Васка Николовска.

Јовановски ја праша Камчева какви биле нивните средби.

– Гледам поменњето ве држи, кажете, дали се сеќавате на вечерите во вашата велелепна палата, ја праша Боки Камчевска.

Напомена и дека подготвувала посебни вечери за него.

Судењето е во тек.

Извор: прес24.мк