Буквално летаа перја: Згодната Џенифер во елегантна, но храбра комбинација (ФОТО)

0
92

Згодната Џенифер Лопез се појави на 29-та церемонија по повод доделувањето на филмските награди „Gotham Film Award“, во Њујорк.

За тој повод, славната ѕвезда одлучи да носи неверојатно уникатен фустан украсен со перја, кој изгледаше нереално гламурозно и шармантно.