Вака жешката Наташа ги мотивира фудбалерите од Бешикташ

0
122

27-годшината манекенка од Данска, Наташа Томсeн, како и многу други инстант секс бомби и убавици, својата слава ја стекна преку Инстаграм.

Оваа сексапилна манекенка секојдневно споделува жешки фотографии со своите следбеници на оваа социјална мрежа.

Наташа е и голем обожавател на турскиот фудбалски клуб Бешикташ, а со објавите пред натпреварите на овој клуб додатно ја “загрева“ атмосферата и ги мотивира играчите и навивачите на овој клуб.