ВИДЕО: Убавата спортска новинарка покажа како вежба на шипка

0
119

Таа важи за една од најсекси новинарките во целиот свет и често ги привлекува погледите на публиката на спортските настани со својот сексапил.

На Инстаграм таа има над 5 милиони следбеници, кои беа воодушевени од видеото и секако, побараа таа и понатаму да продоли да споделува слични содржини. За помалку од еден ден, видеото има над 1,5 милиони прегледи.

 

View this post on Instagram

 

Lezione di pole dance aspettando di vedere @leragazzediwallstreet con @jlo Ora sono pronta per andare al cinema! #LeRagazzeDiWallStreet

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on