ВИДЕО: Цеца го покажа бујното деколте на плажа во Грција

0
119

Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во Грција, а како таму си поминува и во што влегла во море, е тема на која фановите не престануваат да пишуваат.

Имено пејачката објави видеа на кои им испраќа бакнежи на своите фанови.