ГАЛЕРИЈА: За неа и Карлеуша има само пофалби – Српската пејачка е бомба

0
102

Катарина Грујиќ е една од најзгодните пејачки на српската сцена. Таа важи за бомба.

За неа и јелена карлеуша која важи за жесток критичар, има само пофалби.