Двајцата подготвувале изненадување за својата љубов: Тој ја запроси во Дизниленд, а таа имаше уште подобра вест за него (ВИДЕО)

0
69

Дизниленд за многумина, па така и за Самер и Вејвс е „најсреќното место на светот“.

Двајцата подготвувале изненадување за својата љубов.

Момчето планирало да ја запроси саканата, а таа сакала токму тука да му каже дека е бремена.

Погледнете како изгледаа овие среќни моменти: