„Директорот на Шутка да биде уапсен, а Дескоска да поднесе оставка од морални причини“

0
458

Новинарот Саше Димовски во разговор за Алфа зборуваше за последните случувања за случајот Рекет, згаснувањето на СЈО, како и за моменталната состојба во провосудниот систем.

Погледнете го целиот разговор: