Еден ден на плажа со Давид Гета и неговата згодна 24-годишна девојка

0
855

Славниот француски диџеј Давид Гета одмора на песочните плажи во Мајами со девојката Џесика Ледон.

Давид (51) и Џесика (24) се опуштија пред папараците и се забавуваа со нивното куче. Тој го покажа тонираното тело, а таа раскошните облини.

Двајцата почнаа да се забавуваат во 2015 година, откако една година претходно Давид се разведе од поранешната сопруга со која беа во брак 22 години и имаат две деца.