Една од најубавите Македонки искрено: Мојот брак беше дебакл!

0
99

Една од најубавите Македонки Викторија Јаначковиќ за првпат по подолга пауза реши да проговори за својот приватен живот.

Таа пред камерите на 1ТВ во емисијата „Ексклузив“ говореше за почетоците на својата манекенска кариера, за грозното искуство во Лондот и за својот брак за кој вели дека бил вистински дебакл.

Целиот разговор со Викторија Јаначковиќ може да го погледнете во видеото:

Извор: republika.mk