Жешка убавица во црно: Оваа фотографија на Селма го сруши Инстаграм

0
103

Прекрасната и атрактивна 53-годишна актерка Селма Хаек, која со својата појава буквално остава без здив, објави секси фотографијата на својот Инстаграм профил.

Инаку, бидејќи во петокот низ целиот свет беше „Црн петок“, таа објави фотографија од својот задник, во тесен црн фустан кој изгледа неверојатно заводливо.

Во описот на сликата напиша кратко – “black friday”.

Инаку, Хаек освен со својот талент позната е и како една од најприродните светски убавици.