Игор Џамбазов со неговиот легендарен виц за Ицката од Босилово и Моника Белучи

0
93

Шоуменот Игор Џамбазов каде и да се појави, знае да направи огромна забава, смеа за сите и незаборани моменти кои се прераскажуваат со години.

Вицот на Џамбазов за Ицката од Босилово и Моника Белучи е еден од најоргиналните, публиката буквално се газеше од смеење, а Игор беше крајно ладнокрвен.

Ицката од Босилово работи ниви и ниви, само со една цел, да заработи многу и да отиде со Моника Белучи, само на една вечер.

Што точно се случува и како завршува овој виц, погледнете во видеото: