Карлеуша дошла да се мири со Цеца: Јелена во фустан на туфни и огромно деколте се појави на суд

0
127

Јелена Карлеуша стигна на суд со својот адвокат во Првиот основен суд во Нов Белград.

Денеска е планирано да биде продолжено судењето по повод тужбата која Цеца Ражнатовиќ ја поднесе против Јелена Карлеуша, поради изјавите на Карлеуша во еден весник, а денеска би требало да има обид за помирување.

Јелена не сакала да дава изјави на медиумите,а на судење дошла во фустан на туфни и голем црн шешир на главата со длабоко деколте.