Кло Кардашијан бескомпромисно заводлива и секси

0
138

По повод роденденската журка на Дајана Рос, 34-годишната припадничка на кланот Кардашијан/Џенер, Кло Кардашијан, направи афрофризура и облече „позлатен“ металик фустан со кој го истакна своето раскошно деколте.

Со својот изглед и моден избор Кло одлично се вклопи во диско темата, придружена од Кортни Кардашијан и Крис Џенер.

Извор: taratur.mk