„Конечно се облече“: Хрватската пејачка предизвика безобразни коментари откако сподели фотографија во лоша поза (ФОТО)

0
145

Познатата хрватска пејачка Нивез Целзиус повторно е во центарот на вниманието овие денови во својата држава откако сподели провокативна фотографија на својот Инстаграм профил.

-Ова е една утринска, додека безгрижно го пијам кафето…Потоа започнаа да ѕвонат телефоните, да праќаат мејлови, подготовка на ручекот, деца, задачи, пеглање и дури сега забележувам дека фотографирањето е занемарено“. А било би штета да не се случеше, порача Нивес.

Во стотиците позитивни коментари се најдоа и некои негативни кои беа упатени до Нивес.

„Се облече“, се само дел од негативните коментари упатени на нејзиниот профил.

-Фала му на Бога, битни не ми пишуваат дека сум преслаба како пред три дена и додаде дека дебела или слаба за себе си е супер, вели Целзиус.