Нејмар има вкус: Ова е неговата нова девојка

0
31

Бразилецот Нејмар можеби нема среќа на теренот но има во креветот.Негова нова љубов е аргентинската пејачка Емилија Мернес.

Таа има 24 години и со Нејмар се запознале на неговата новогодишна забава во Бразил. Тие се многу вљубени иако сакаат да ја скријат врската.

Се шпекулира дека Емилија е се почесто кај него во градот на љубовта каде уживаат во нивната романса.