Не престанува да шокира: Откако Дара Бубамара по грешка објави видео на кое орално задоволува секс играчка, откриено за кого било наменето

0
31

Пејачката Дара Бубамара не престанува да шокира по секс скандалот која сама си го објави по грешка.

Српските медиуми на големо пишуваат за кого било наменето видеото на кое пејачката орално задоволува секс играчка дилдо.

Станува збор за нејзиниот поранешен сопруг Милан Кесиќ, а со оглед на тоа дека таа е во Србија, а тој живее во Франција, страста ја одржуваат преку видео пораки.

 

View this post on Instagram

 

Veceras @gradska_kafana ⚡️⚡️⚡️ Beograd ⚡️⚡️⚡️ #styling @marina___simic #mua @makeupdespot #hair @zoransekicki

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Па така последното нејзино видео, наместо да пристигне само како приватна порака за нејзиниот поранешен сопруг, стана јавно за целиот регион.

Пејачката иако после две минути го избриша постот, сепак тоа беше прекасно за медиумите…