Нова војна на Врањеш и пејачката: Ќе го објавам списокот на сите со кои си била

0
65

Нова војна на српската естрада. Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш индијанец, откако тој ѝ упати порака после гледањето на нејзината експлицитна снимка. Врањеш поради тоа збесна, па на Дара ѝ подготвува одмазда.

Наводно Дара и Огњен се допишувале пред две години, а причината поради која престанала да му одговара на пораките е Јелена Карлеуша. Тој тврди дека знае многу работи од минатото на Дара, па сакал да ја прозве на сметка на сексуалната способност.

Тој сепак не очекувал дека Дара така јавно ќе го навреди, со оглед на тоа дека имаат заедничко минато и дека тој за неа знае многу работи. Полудел кога видел што објавила и во истиот момент ѝ испратил заканувачка порака – вели извор кој тврди дека Врањеш има намера да изнесе сѐ за сите мажи со кои била Дара.

Пејачката на Врањеш му напишала да од*бе, после што тој ѝ рекол дека едвај чека да го објави списокот на сите со кои таа била.

На крајот ѝ се заканил и ѝ рекол дека има уште експлицитни снимки и фотографии на кои е таа и дека ќе зажали за денот кога решила да го навреди – вели изворот.

Тој сега има намера да ја уништи Дара, која на социјалните мрежи го блокирала.