Откако се појави со кинескиот задник, овој пат повторно и се смее целиот регион на Дара Бубамара

0
36

Познатата пејачка Дара Бубамара повторно е во центарот на вниманието со нејзината нова објава на својот Инстаграм профил.

Фановите на големо зборуваат дека пејачката е навлечена на лошиот фотошоп па никој не и верува на нејзините фотографии.

Откако неодамна пејачката стана хит споделувајќи видео на кое се гледа дека со нејзиниот задник нешто не е во ред медиумите го нарекоа кинески задник, а фановите се уверија дека целото време живееле во заблуда.

View this post on Instagram

8.Oktobar premijera spota “MANIPULACIJA” #song @raleratkovic #video @ljubba #styling @___ceger___ #hair @zoransekicki #makeup @veljko_lukovic Tnx to @ninarajakatelier #jewelry @helenadia_official #accessories @belma_design #assistant @ivana7simic ⚡️🔥🔥

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Но, по оваа фотографија со џиновски гради веќе на сите им е јасно дека пејачката понекогаш претерува со надоградбата на себе…