Поранешната на Лукас прошета со длабоко деколте и без градник- мажите никако да го тргнат погледот од нејзините „бапски“ гради

0
186

Поранешната сопруга на Аца Лукас никако да престане да провоцира и да се појавува во сексапилни креации во медиумите.

Соња Вуксановиќ на една ревија во Белград се појавила со деколте до папок со што ги засенила сите и докажала со што располага таа, пренесува српски Телеграф.

Додека поранешната сопруга на Лукас без проблем уживаше цела вечер, припадниците на посилниот пол не го тргаа погледот од нејзините голи гради.

И додека некои велат дека таа има совршени гради, дел велат дека со годините таа веќе добива „бапски гради“.