По грешка и се лизна бикинито и излегоа градите на мегдан, а кога ќе ја видите во танга одзади сопругата на овој фудбалер ќе подзинете

0
100

Една од најзгодните сопруги на српските фудбалери е дефинитивно Јована Ѓурѓевиќ која е понежна половина на српскиот фудбалер Филип Ѓорѓевиќ.

Поранешниот играч на Црвена Ѕвезда и сегашниот напаѓач на Киев овие денови е во центарот на регионалните медиуми поради фотографиите на неговата сопруга на Инстаграм.

View this post on Instagram

Judge me by the people I avoid 💭

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

Имено таа позираше на јахта со свртен грб каде во преден план дојде нејзиниот задник во бикини.

Овие фотографии од италијанското крајбрежје секако им забодеа очи и на италијанските медиуми кои ја објавија сексапилната Јована.

View this post on Instagram

Meow 😽💦

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on