По овој совршен изглед сите полудеа: Сопругата на Амиџиќ која има македонско потекло ја тегнеше тангата среде плажа во Египет

0
125

Сопругата на српскиот водител Огнен Амиџиќ, Даниела Димитровска ги спакува куферите и заедно со водителот и синот заминаа на луксузен одмор во Египет.

Убавините на Египет паѓаат во вода со секојдневното објавување на врели фотографии од манекенката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DANIJELA DIMITROVSKA AMIDžIĆ (@danijeladimitrovska)

Имено таа на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии од одморот и тоа директно од плажа со што ја подгреа атмосферата на социјалните мрежи.

Девојките полудувајќи по нејзиниот совршен изглед ја прашуваа манекенката која е нејзината тајна околу совршениот изглед.