Само хејтерите ќе речат дека овие гради не се природни- Ава Карабатиќ се „колне“ дека не користи фотошоп, фановите не веруваат (ФОТО)

0
65

Старлетата Ава Карабатиќ на социјалните мрежи објави фотографија на која во прв план се гледаат нејзините бујни гради, а нејзините следбеници само поради еден збор останаа во неверување.

Имено познатата старлета Ава Карабатиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ги истакна градите во прв план, а од големината на истите речиси на мажите им испаднаа очите.

Најчудно е тоа што старлетата тврди во описот од фотографијата дека тоа се нејзини природни гради.

-Само хејтерите ќе речат дека ова е фотошоп, напиша во описот Ава користејќи го хаштагот #nophotoshop, по што следуваше лавина од коментари.