Сега сите знаат дека е во Шутка, но Боки 13 пред „Рекет“ живееше во луксузно гнездо вредно илјадници евра каде живее цела елита (ФОТО)

0
154

Аферата „Рекет“ не престанува да ја бранува јавноста, но и социјалните мрежи. Вистинско „цунами“ од твитови, постови, коментари, монтажи, фотографии… се случува Фејсбук, Твитер и Инстаграм…

Тие и понатаму се преплавени со актерите во ферата, оние што се знааат, само насетуваат или се претпоставува и шпекулира дека допрва ќе бидат откриени!

Сега на сите им е добро позната локацијата на Боки 13, односно затворот во Шутка каде останува откако вчера му беше продолжен притворот за нови 30 дена.

 

View this post on Instagram

 

Tajnata e vo želbata, trpenieto i izdržlivosta 🤗👋🏻🍀❤️ #mood

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

Пред да одекне оваа „бомба“ во јавноста, Боки на големо уживаше во раскошот во комплетна смисла.

Неговиот дом се наоѓа во елитен комплекс во скопско Волково каде живее македонската елита.

Боки не криеше да покаже дека се’ што има во огромниот стан е скапоцено до најситен детаљ. Во една прилика на една од фотографиите каде позира во дневниот салон напиша:

-Стилот ви го покажува карактерот…За добар стил не ви се потребни пари, туку умеење и став, го пишуваше Боки рецептот.

 

View this post on Instagram

 

Dobar den drugari ✌🏻👋🏻🍀🤗 #monday #fashion #style

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

 

View this post on Instagram

 

Selfie vo ogledalo e veke dosadno i demode, no sto da pravam posilno bese od mene 😁😂✌🏻

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

Сега откако „манџата загоре“, умеењето и ставот навистина дојдоа на површината.

 

View this post on Instagram

 

👋🏻📸💫 #fashion #burberry #limitededition

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

 

View this post on Instagram

 

Time for sleep 😴 P.s da bidete spokojni nemam pizami od folija, spijam vo pamučnive sto gi gledate 🙋‍♂️😊👋🏻

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

 

View this post on Instagram

 

Bog se javi, dobarden 😉🤗 Za mnogu godini ❤️

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

Инаку, екстериерот од локацијата на неговиот дом е вистински хедонистички рај за оние со длабок џеб или голема чанта.

 

View this post on Instagram

 

Edna zamizana 🙁🤗😁 Ready for new year party 🎉 @1tv_mk

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

 

View this post on Instagram

 

Koga ke me prasaat koj parfem sum go stavil nemam odgovor…. sekoj den pravam nov mix, gi mesam minimum 4 😊😊😊 #ludarabota

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

 

View this post on Instagram

 

🤗🤗🤗🤗🤗 #fashionphotography #fashion #stylish

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

 

View this post on Instagram

 

Pomislite si želba, Dedo Mraz postoi i ako ste bile dobri želbata sigurno ke vi se ostvari 😊❄️❤️🎁@givenchyofficial

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on