Таа го покажа најдлабокото деколте: Славната пејачка изгледа брутално секси (ФОТО)

0
90

Сијара, една од најпознатите американски пејачки привлече големо внимание од присутните за време на доделувањето на спортските награди.

Се појави во долг црн провокативен фустан и притоа го покажа совршеното тело.

Пејачката е инаку посветена на здравиот начин на живот. Интензивно вежба и тренира со години, па затоа не е чудно што нејзината линија е совршена и не мора да крие никакви недостатоци.

Со пејачката на доделувањето дошол и нејзиниот сопруг Расел Вилсон кој за оваа прилика одбрал исто така црна комбинација.

Тоа за кое сите зборуваат е нејзиното длабоко деколте. Би рекле, премногу длабоко.