Таа е една од најпосакуваните жени во светот, а кога ќе видите како изгледала кога била млада, ќе сфатите дека отсекогаш била убавица

0
193

Софија Вергара со години важи за една од најубавите жени во светот, а дека и во тинејџерските години изгледала прекрасно говорат и фотографиите кои актерката ги објавила на Инстаграм.

Станува збор за постари фотографии на кои оваа природна убавица не е ништо помалку препознатлива или помалку харизматична и сексапилна.

“Толку сум зафатена во текот на празниците што ништо не сакам повеќе од собирањето со семејството и пријателите. Еве неколку фотографии од моите омилени патувања во текот на изминатите години. Сакам овој пат да ги советувам сите да поминуваат што е можно повеќе време со своето семејство и пријателите”, напишала Софија.

Еве како изгледала познатата актерка во младоста: