ФОТО: Гола на балкон од хотелска соба, Нивес Целзиус ви посакува добро утро

0
78

Познатата хрватска старлета, Нивес Целзиус, утрово на своите фанови им посака добро утро така што се сликаше гола на балконот од еден хотел.

Извор: курир.мк