ФОТО: Индира Радиќ непрепознатлива – фановите загрижени

0
134

Кога е во прашање Индира Радиќ навикнати сме сè да е на свое место и тип-топ среденост, но нејзините фотографии на Инстаграм на кои не личи на гламурозна дама ги загрижија нејзините следбеници.

Таа во домашна атмосфера го славеше 82. роденден на нејзината мајка, но тоа што ги загрижи сите е нејзиниот изглед. Пејачката на нив е без шминка и со несредена коса.