ФОТО: Македонската водителка во провокативно издание – бикините претесни за нејзиното деколте

0
102

Иако летото официјално не е започнато, температурите се сепак високи и повеќето граѓани на Македонија ги искористија првите сончеви денови за викенд или мини одмор на најблиските плажи.

Македонската водителка Јелена Спенџарска објави фотографија во костим за капење и покажа како се разладува на жештините.

Извoр: press24.mk