ФОТО: Македонската водителка се разголе – во мрежести хулахапки позираше пред фотоапаратот

0
104

Македонската водителка Јелена Спенџарска изненади со својот изглед.

Таа на Инстаграм објави секси фотографи од нејзина фотосесија, на која позира во мрежести црни хулахопки како сирена.

Погледнете: