ФОТО: Овие 5 модели костими за капење ќе бидат најмодерни летово – жените го обожаваат

0
233

Трендовите се менуваат од сезона во сезона, а исклучок не се ниту костимите за капење. Секако, не ја забораваме старата добра класика во вид на едноставни, еднобојни бикини, но сепак сакаме секое лето да набавиме и еден костим кој е прилично урбан и „фенси“.

Сосема е можно некои од овие модели да ги имате во ормарот, со оглед на тоа дека беа модерни и минатата сезона, а некои од нив е храброст да се носат. Погледнете: