ФОТО: Сите долго го чекаа тоа- се разголе Едита

0
159

Едита Арадиновиќ летото го поминува работно, снима нови песни, но не го покажа своето тело во бикини, се до скоро.

Вистинско изненадување приреди кога на Инстаграм објави фотографии во костим за капење. Не сме сигурно дали негде отпатувала или ужива на некој од белградските базени, но не е ни важно. Доволно е само да ги погледнете нејзините разголени фотографии: