(ФОТО) Словенечка репрезентативка со „жешки“ фотографии

0
54

Словенечка репрезентативка во хокеј на трева, Андреја Ритупер, се најде во центарот на вниманието поради фотографиите на Инстаграм.

Андреа често објавува фотографии на Инстаграм, а честопати се оние каде што може да се пофали со нејзините облини. Деновиве, таа објави извонредна фотографија која ги остава мажите без здив, со која Андреа јасно стави до знаење дека и недостасуваат летните бои.