ФОТО: Сораја не престанува да ги полудува мажите ама и жените не останаа рамнодушни

0
146

Една од најпопуларните Балкански старлети Сораја Вучелиќ очигледно го живее животот на „висока нога“.

Таа на своите фанови на социјалните мрежи постојано им споделува фотографии на кои се гледа како ужива на егзотични дестинации.

Старлетата летово се забавува и проведува со своите исто така секси пријателки во Марбеља, Шпанија.