ФОТО: Цеца во воена униформа на воено поле со митролез во рака – после оваа фотографија се огласи пејачката

0
945

Светлана Цеца Ранатовиќ одлучи да им застане на патот на лагите кои се зборуваат за неа, па така на својот Инстаграм профил им одговорила на оние кои ја навредуваат поради една фотографија.

Таа синоќа првпат се огласи поради фотографијата за која тврдат дека е нејзина. Станува збор за жена која неверојатно потсетува на неа.

Фотографијата наводно настанала за време на војните во Вуковар.

„Луѓе, ова не сум јас. Доста со глупости и лаги“, напишала Цеца.