Цеца со кикички, објави како изгледала додека била мала

0
106

Познатата српска пејачка Цеца на Инстаграм објави фотографија која досега јавноста немаше можност да ја види.

Српската пејачка никогаш не криела како изгледала во младоста, но сега објави фотографија и кога била бебе.

Погледнете како изгледала: