Цеца ѝ приреди роденденско изненадување на идната снаа Богдана

0
51

Српската пејачка, Цеца Ражњатовиќ се потрудила да и го разубави денот на својата снаа, Богдана и да и приреди роденденско изненадување кое ќе го памети. Во нејзината вила во Дедиње, таа на Богдана и приредила изненадување – торта, роденденски прскалки, свеќички и песна во позадина, а сето тоа го сподели и на Инстаграм.

Роденден на нашата Богдана, напишала Цеца, а се чини дека идната снаа и свекрвата за сега добро се сложуваат.

Извор: republika.mk