Јелена Карлеуша во солзи, пејачката повторно скршена од тага

0
80

Познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша, ги растажи обожавателите со снимката што ја објави на социјалните мрежи.

Како што е познато, пред три месеци, пејачката остана без мајка си, која ја загуби битката со ракот на белите дробови.

Пејачката на Инстаграм објави како се чувствува…

Веднаш потоа објави фотографија од својата мајка Дивна, а сите претпоставија дека е тажна токму поради неа.