Ќерката на Мадона го згрози светот: Едвај стоеше на нозе откако претера со алкохолот, во еден момент дури покажа премногу (ФОТО)

0
64

Ќерката на музичката легенда Мадона (61) била главна атракција на модната недела во Лондон поради своето чудно однесување и постапките кои го згрозија светот.

Имено Лурдес Леон (23) која е музичарка го привлекла целото внимание овие денови откако од модната недела се упатила на забава на магазинот „Love“ во еден луксузен хотел во Лондон, а таму излегувајќи од колата ги покажала своите гаќички.

Таа за оваа прилика облекла маичка која ја искористила како фустан со кој едвај го прекри меѓуножјето, а врз него на себе имала само тигрест капут кој и послужил само како моден детаљ во целата оваа ситуација.

по завршување на забавата таа е фотографирана и како едвај стој на нозе откако претходно претерала со алкохолот.