Таа е најсексапилната политичарка во регионот – секогаш е во прекратки фустанчиња, а овој пат дури и проѕирен, од глетката ќе подзинете

14366

Ана Гроздановиќ денес е позната како една од најубавите, најзгодни најсекси млади политичарки на српската политичка сцена. Многумина веќе се пријатно изненадени колку храбро ја брани својата земја Србија, но и колку храбро се облекува и ја споделува својата телесна убавина.

Нејзиниот профил на Инстаграм има повеќе од 100.000 следбеници и не е ни чудо, бидејќи таа секојдневно објавува фотографии на кои изгледа совршено и секогаш згодна, средена, стокмена, па не ни чудо што е постојано опсипана со грст разни комплименти.

Таа е новата надеж на на Социјалистичката партија на Србија и верно ги следи стапките на лидерот на таа партија и претседател на Народното собрание, Ивица Дачиќ. Најдобар доказ за тоа како една жена во модерното време може да изгледа подеднакво добро, но и да биде успешна во политичкиот свет.

Сепак нејзината убавина и сексапил нертко го засенуваат она што го кажува, зашто убавата жена ги маѓепсува и збунува мажите што треба да ги слушнат нејзините искажани мисли.

Особено кога Ана ќе се стокми и облече како вистински топ модел, па наместо да го слушаат говорот на убавицата, ја доживуваат како секс бомба од говорницата!

Или како на последната споделена фотографија, каде русокосата политичарка го покажала сиот свој телесен раскош, во провидно мини фустанче, кое под зраците на светлината речиси открива, што носи Ана под здолништето.

Црно па (не) се гледа, ама затоа се отцртува со што Ана располага, а и се насетува, што носи одоздола.