Сека знае само за луксуз иако јаде леб и ајвар среде аеродром – се појави во проѕирен фустан, а во раката држеше детаљ вреден цело богатство (ФОТО)

3

Популарната пејачка Сека Алексиќ ги остави сите без здив со своето провокативно издание, а особено откако ја покажа чантата буквално сите подзинаа.

Имено пејачката на белградскиот аеродром се појави во долг црн фустан кој бил целосно проѕирен, а под неа се видела и црната долна облека.

Во раката пејачката носеше и голема чанта од познатиот француски бренд чија цена е 10.000 евра, а во странство постои и листа на чекање за овој модел до кој тешко се доаѓа на ред.

Инаку претходно Сека беше на луксузен одмор на Миконос каде за една порција ракчиња и две пијачки платила дури 600 евра, а веднаш потоа објави видео како јаде леб и ајвар на аеродромот чекајќи да полета за настап во Црна Гора.

Foto: Kobra