Дарко Лазиќ се смири со поранешната – овие фотографии ќе ги гледате со неверување, на една од нив и се бакнуваат (ФОТО)

9

Пејачот Дарко Лазиќ на Инстаграм објави емотивно видео на кое е во друштво на неговата поранешна свршеница Марина Гагиќ и синот Алексеј.

Дарко на аеродром ја пречекал бившата вереница која била на одмор со синот и другарка.

„Мојот син пристигна“ – напиша Дарко на мрежите, а во еден момент се гледа како ја бакнува Марина во образ. Марина и Дарко изгледа останале во добри односи поради синот, а се шпекулираше дури и дека се смириле.

Да потсетиме, Дарко и Марина не успеаја да ја одржат врската, поради што донесоа конечна одлука да стават точка на нивната приказна, а тој многу брзо се впушти во нова љубовна авантура со младата пејачка Барбара Бобак. Но, бидејќи и тоа не му успеа, се шпекулира дека се вратил кај бившата.