На едни мажи не им се допаѓа, други се ѕверат без престан – Маја Маринковиќ ги покажа силиконите поголеми од главата (ФОТО)

6

Старлетата и поранешна задругарка Маја Маринковиќ ужива во врската со Предраг Распоповиќ Пеца, кого го киднапираше од нејзината добра пријателка Александра Суботиќ.

Имено, откако стапи во врска со Пеца, Маја се помалку се огласува на својот профил на Инстаграм, а се помалку е во јавноста, па фановите почнаа да шпекулираат дека старлетата изгледа навистина се заљубила.

Сепак, Маја не заборави на следбениците, па објави нова фотографија, која привлече големо внимание, а никој не можеше да го тргне погледот од нејзиното се поголемо деколте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARIJA MARINKOVIC (@majaamarinkovic)

Маја позираше во тесен црвен фустан, кој беше екстремно деколтиран и ги истакнуваше нејзините огромни силикони, па на коментарите им немаше крај:

„Градите поголеми од главата“, „Ужас, не знам како некој не и каже дека ова не е убаво“, „Претерала“, „Ова воопшто не е убаво“, „Никогаш не биле поголеми“, „Како две лубеници“ – следеа коментарите за обилната биста на Маја.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARIJA MARINKOVIC (@majaamarinkovic)