Поранешната на Вељко Ражнатовиќ го покажа синот – еден детаљ буквално „боде очи“, кога ќе погледнете веднаш ќе ви стане јасно (ФОТО)

4

Ќерката на генералниот директор на „Црвена Ѕвезда“, Маша Терзиќ се породи пред месец дена и на свет донесе машко дете.

Имено Маша до сега не споделуваше ниту една фотографија од бебето, додека денес ги израдува следбениците споделувајќи фотографија од него.

Таа објави фотографија на која е во бањарка додека во рацете го држи својот син, а во позадина има огромни букети со цвеќиња.

Таа позирајќи пред 101-та ружа докажа дека е во одлична линија по породувањето, а речиси сите погодуваа дали букетот е од нејзиниот партнер на кого му подари дете.

Инаку таа е позната во јавноста како поранешна девојка на синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ.