вторник, март 19, 2019

Игор Џамбазов со неговиот легендарен виц за Ицката од Босилово и Моника Белучи

Шоуменот Игор Џамбазов каде и да се појави, знае да направи огромна забава, смеа за сите и незаборани моменти кои се прераскажуваат со години. Вицот...

Се ,,загреа стариов‘‘ ама добра финта му направија(видео)

Сите сакаат добра забава и убави женски , но како одминува времето не оддава и снагата. Сепак има некои луѓе кои му пркосат на времето...

Руската „старлета“ со топлес стриптиз бара банкарски кредит (видео)

Очигледно „старлетите“ од сите страни на светот се подготвени да направат сè за да дојдат до онаа материјална сопственост која го дефинира нивниот јавен...

Македонец постави снимка на интернет од природен феномен со која го збуни целиот Балкан

Земјоделец од Македонија на социјалните мрежи споделил снимка од поле, со кое ја заинтересира јавноста кај нас, но и целиот Балкан, а сето тоа...

Местенка, полицијата сака да ги казни за предолго туширање (ВИДЕО)

Еден од најпознатите влогери на youtube со нов трик. Луѓето после капење во морето сакаат да се истушираат за да ја симнат солта од...

18 вирални фотографии во кои сите поверувавме, а всушност биле лажни

На интернет може да најдете сешто. Нешто од тоа е вистина, многу од она што го гледате не е, но шансите да стане вирално...

Тоа што прво ќе го забележите на сликата ги открива вашите најголеми слабости во...

Понекогаш замижуваме пред нашите слаби страни, а тоа ни предизвикува болка во срцето и душата. Упорно се вртиме во круг, губејќи ја перспективата на...

„Владата има само едно пенкало“: Песната која громогласно беше поздравена од публиката на „Златна...

Во Преспа се потпишуваше Договор, со едно пенкало цела делегација, рече Сашко Коцев на овогодинешната Буба Мара. Тој на оваа тема испеа и песна, по...

„Смарт канта“ и „железни опинци“: Изумите на власта беа мета за потсмев на „Златна...

Бидејќи годинава се измислија многу работи, се измисли и Фонд за иновации и ние решивме да аплицираме таму како тим на Златна буба мара...

Скеч на „Златна бубамара“: Против комарци се прска со нечуен и невиден авион

Не се прска против комарци? Сите викаат дека не се слуша авионот. Па се пушта нечуен авион, невиден, истакна водителот на „Златна бубамара“ во...

Последни вести