среда, јули 17, 2019

Фановите со поделени мислења дали станува збор за местенка или не: Мараја Кери отвори...

Интернет-предизвикот #Bottlecapchallenge привлекува сѐ поголемо внимание, поради учеството на сѐ повеќе славни личности во него. Се работи за отворање шише на свој, оригинален и...

Конкурентот на Џејсон Статам се вика Давид: Го повтори предизвикот на актерот и стана...

Снимката како познатиот актер Џејсон Статам одвртува тапа на шише има веќе 17,5 милиони прегледи на неговиот Инстаграм профил. „Ама Стејтам отвара шише виски, а...

СЕЗОНАТА ЈА ПРОГЛАСУВАМЕ ЗА ОТВОРЕНА: СЕКС НА ПЛАЖАТА ДАЛЈАН ВО ОХРИД (ВИДЕО)

Сексот на плажа е меѓу работите за кои може да мислиме дека се крајно романтични и возбудливи. Да, плажата дефинитивно создава чувство на романтика, но...

Хит на социјалните мрежи – полицаец запира бебе за ,,сообраќаен прекршок” (ВИДЕО)

Снимката на полицаецот како се враќа од работа и ја запира својата 10 месечна ќеркичка , која вози количка , стана хит на социјалните...

Видео од кое нема да престанете да се смеете

Иако по некое непишано правило, малите дечиња плачат кога ќе ги однесете на бербер да ги шишаат, но како и во секое правило (па...

ВИДЕО: Девојка меша со задникот среде Скопје

Девојка со кратки тексас панталони излезе од автомобил на раскрсница во Скопје и мешаше со задникот. Возачите се шекнаа и почнаа одма да ја снимаат. [youtube...

Го соблече градникот и се пушти топлес на ролеркостер, тоа што следуваше потоа го...

Инстаграм ѕвездата Јулиа Росе предизвика различни коментари на социјалните мрежи откако сподели видео на кое се вози на екстремен ролеркостер. Ѕвездата која ја следат повеќе...

Видео од татко и ќерка кое ќе ви го стопли срцето

Ова видео кружи на социјалната мрежа Фејсбук, а на него се гледа како татко со неговата ќеркичка танцуваат. Со сигурност ова видео ќе ви...

ВИДЕО: Девојка позираше со мајмун, а оддеднаш се најде во непријата ситуација

Девојка од Нов Зеланд, одлучила својот роденден да го прослави на Бали, но не ни сонувала дека поради едно нешто ќе стане позната и...

Стоилов: Ќе ти го наполнам голот ко гласачка кутија на избори

ШАМПИОНСКА ЕМИСИЈА ВО #1на1! Оваа недела од 18:30 на Канал 5 се потсетуваме на најдобрите моменти од гостувањата на Сергеј Самсоненко, Столе Стоилов и...

Последни вести