Кога жешките WWE „фајтерки“ ќе се разголат во џакузи

Жестоки и динамитни во рингот, американските женски „фајтерки“ од WWE „циркусот“ се девојки кои знаат да покажат и докажат дека, покрај тепачката бескомпромисност, поседуваат...

Слушнете ја химната на СЈО: Кеш,кеш (Видео)

На фејбсук се појави видео: "Химната на СЈО: КЕШ КЕШ"

Секси водителката снимила видео во танга, а коментарите не изостанале: “Имаш предобар задник”

Мексиканската водителка на временска прогноза, Јанет Гарсија, ги воодушеви своите обожаватели на Инстаграм. Водителката објавила кратко видео на кое лежи во својот кревет и...

Видео од кое нема да престанете да се смеете

Иако по некое непишано правило, малите дечиња плачат кога ќе ги однесете на бербер да ги шишаат, но како и во секое правило (па...

Дали е оваа слика ви се движи? Ако одговорот е да, имаме лоши вести...

Илузија која се состои од виолетова и жолта шестоаголници, е најновата сензација што ги забавува луѓето на социјални мрежи. Луѓето не можат да разберат дали...

Легендарното видео на кое Боки 13 и Саше Политико се прават партал

Бојан Јовановски, алијас Боки 13 скоро дваесет години ја бранува Македонската јавност со своите јавни настапи и постапки. Тој најпрво беше водител, па пејач, па...

ВИДЕО: На преполна плажа почна да свири со својата хармоника – направи незаборавна атмосфера...

Смир Нуркиќ, хармоникаш од БиХ стана ѕвезда во регионот откако почна да свири на преполна плажа во Умаг, што ги воодушеви присутните капачи. Исто...

Македонец постави снимка на интернет од природен феномен со која го збуни целиот Балкан

Земјоделец од Македонија на социјалните мрежи споделил снимка од поле, со кое ја заинтересира јавноста кај нас, но и целиот Балкан, а сето тоа...

Видео од татко и ќерка кое ќе ви го стопли срцето

Ова видео кружи на социјалната мрежа Фејсбук, а на него се гледа како татко со неговата ќеркичка танцуваат. Со сигурност ова видео ќе ви...

Се ,,загреа стариов‘‘ ама добра финта му направија(видео)

Сите сакаат добра забава и убави женски , но како одминува времето не оддава и снагата. Сепак има некои луѓе кои му пркосат на времето...

Последни вести