вторник, мај 26, 2020

Еден знак во зодијакот е крал на неверствата

Тој природно има ист вкус како и вие, се смее на истите шеги, исто се облекува и сака ист амбиент. Никогаш не ви е...

Дневен хороскоп: 03.03.2019

Овен Ве очекува поволен ден во кој лесно ќе ги решите сите проблеми. Ќе бидете задоволни. Партнерот се труди да ви објасни дека правите грешки. Проблеми со...

Ако сакате долга врска, бегајте од овие хороскопски знаци

Без оглед на тоа што во повеќето случаи наоѓаат човек со кого сакаат да бидат до крајот на животот, овие хороскопски знаци всушност сакаат...

Новогодишни украси според хороскопот: Бикот ја одбира највисоката елка, Вагите сакаат украси од оригами…

Новата година е на прагот, насекаде владее празнична атмосфера, елките и украсите блескаат во сите домови и сите со нетрпение ја чекаат најлудата ноќ.Сигурно...

Најсреќните знаци за 2020-та година: Цела вселена ќе биде на нивна страна

Еве на чија страна ќе биде целата вселена, која пријатно ќе ги израдува претставниците со голема среќа и успеси: 1. Скорпија Најсреќен хорскопски знак за 2020-та...

Ако сакате најдобра сопруга, барајте ги овие хороскопски знаци

Сите жени се добри и грижливи, но секогаш ќе постојат некои кои се издвојуваат од сите останати. Можете да погодите во кој хороскопски знак...

Каква новогодишна желба треба да имате, според вашиот хороскопски знак?

Новата Година ни е на прагот, па можете отсега да ја испланирате својата новогодишна желба. Хороскопот може да ви помогне во тоа. Овен –Вие сакате...

Дневен хороскоп: Ракот во нов флерт, мали загуби за Девицата, прилив на пари за...

ОВЕН: Пред вас е период во кој ќе видите дека е време да напредувате и да ги менувате своите работни планови. Саканата личност е...

Хороскоп за првата недела од јули – Еве што ве очекува на љубовен и...

Прочитајте кому новиот месец ќе му донесе нов љубовен почеток, што да очекувате во делот на работните обврски и кариерата, како и тоа, кој...

Никогаш нема да им падне на памет да изневерат: Најверните жени се раѓаат во...

Никој не стапува во брак со личност во која се сомнева дека ќе го изневери, но неверствата сепак се случуваат. Неверството е најлошата работа која...

Последни вести