понеделник, септември 23, 2019

Кога жешките WWE „фајтерки“ ќе се разголат во џакузи

Жестоки и динамитни во рингот, американските женски „фајтерки“ од WWE „циркусот“ се девојки кои знаат да покажат и докажат дека, покрај тепачката бескомпромисност, поседуваат...

5 рецепти за вкусни посни салати ако сакате да промените нешто на трпезата

Постојат многу разновидни посни рецепти, а ние ви нудиме 3 вкусни рецепти за посна салата. Збогатете ја трпезата со овие посни салати и изненадете ги...

Секси водителката снимила видео во танга, а коментарите не изостанале: “Имаш предобар задник”

Мексиканската водителка на временска прогноза, Јанет Гарсија, ги воодушеви своите обожаватели на Инстаграм. Водителката објавила кратко видео на кое лежи во својот кревет и...

Видео од кое нема да престанете да се смеете

Иако по некое непишано правило, малите дечиња плачат кога ќе ги однесете на бербер да ги шишаат, но како и во секое правило (па...

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА ВНАТРЕШНОСТА ВО ЕГИПЕТСКИТЕ ГРО БНИЦИ: Откриени древни саркофази и една посебна...

Гробница, саркофази и повеќе пог ребни предмети од времето на стар Египет неодамна беа пронајдени во Луксор, а денес беа претставени на јавноста во...

Без проблем крева 140 килограми: Запознајте го Мартин Форд, ѕверот со нежно срце (фото)

Неговата појава изгледа застрашувачки, а мускулите нереално... Привлечно или претерано? Актерот, бодибилдер и ММА борач Мартин Форд е еден од најстрашните момци што ќе ги...

Дали е оваа слика ви се движи? Ако одговорот е да, имаме лоши вести...

Илузија која се состои од виолетова и жолта шестоаголници, е најновата сензација што ги забавува луѓето на социјални мрежи. Луѓето не можат да разберат дали...

Најпопуларниот доктор на Балканот: Жената секое утро мора да го изеде ова за да...

За овој појадок организмот ќе ви каже: Фала ти што ми го даде ова! Kapдиоваскулapниот хиpyрг, доктор Емир Солаковиќ, го привлекyва вниманието со своите...

ПРИКАЗНАТА ШТО ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ: Орелот по 40 години бира или смрт или повторно...

Орелот, моќна птица која живее речиси долго колку човекот, но само доколку го помине процесот на “”болно”” пре-родување. Не е многу различно и со...

Playboy убавица: Беки Хадсон

Беки Хадсон е Американка, родена во Ричмонд, Вирџинија. Кариерата ја започнала како мејкап артист, а потоа решила да отвори Instagram профил и да објавува...

Последни вести