четврток, јули 18, 2019

СЕЗОНАТА ЈА ПРОГЛАСУВАМЕ ЗА ОТВОРЕНА: СЕКС НА ПЛАЖАТА ДАЛЈАН ВО ОХРИД (ВИДЕО)

Сексот на плажа е меѓу работите за кои може да мислиме дека се крајно романтични и возбудливи. Да, плажата дефинитивно создава чувство на романтика, но...

Хороскоп за првата недела од јули – Еве што ве очекува на љубовен и...

Прочитајте кому новиот месец ќе му донесе нов љубовен почеток, што да очекувате во делот на работните обврски и кариерата, како и тоа, кој...

Хит на социјалните мрежи – полицаец запира бебе за ,,сообраќаен прекршок” (ВИДЕО)

Снимката на полицаецот како се враќа од работа и ја запира својата 10 месечна ќеркичка , која вози количка , стана хит на социјалните...

Дневен хороскоп: Овој хороскопски знак денеска го очекува прекин на врската, а овој знак...

ОВЕН Работа: Поголемиот дел од плановите полека ви се остваруваат и се оди прилично добро. Очекувајте добар ден за работа. Љубов: Се повеќе верувате во тоа...

ФОТО: Ваков долен дел од костимите за капење го прават задникот заоблен – омилен...

Сончевите денови и летната сезона значат и посета на блиските базени или одење на море, однсоно бескрајно сончање и уживање во благодетите од ваков...

ВИДЕО: Жена сама живее во сибирска шума веќе 75 години- сега ѝ се заканува...

75-годишната Агафја Ликова сигурно е една од најнеобичните жени на светот. Нејзиното 6-члено семејство живеело во сибирска шума 40 години целосно изолирано од другите луѓе,...

Видео од кое нема да престанете да се смеете

Иако по некое непишано правило, малите дечиња плачат кога ќе ги однесете на бербер да ги шишаат, но како и во секое правило (па...

ВИДЕО: Девојка меша со задникот среде Скопје

Девојка со кратки тексас панталони излезе од автомобил на раскрсница во Скопје и мешаше со задникот. Возачите се шекнаа и почнаа одма да ја снимаат. [youtube...

Змија се вовлекла во количката додека бебето спиело во неа

Последниве неколку години градовите се претворени во змијарници и кај нас, но и во соседна Србија. Секое лето порталите се полни со вести за...

Ќе направат сѐ за лајкови: Разголени манекенки позираат во Чернобил, авторот на серијата удри...

Големата популарност на серијата „Чернобил“ повторно фрли светло на најголемата нуклеарна катастрофа во историјата. Голем број туристи почнаа да го посетуваат местото, а помеѓу...

Последни вести